» »

wifi router

wifi router

neocheck ::

mene pa zanima kter router kej priporočate...živim v bloku...torej je možnost haklanja na mrežo in vdora velika...

sam sem gledal tale Linksys router vendar poročajo o varnostni hibi ("Ranljivost vas lahko prizadane kadar ste v vaš usmerjevalnik prijavljeni in hkrati z istim brskalnikom brskate po spletu ter pri tem naletite na zlonamerno spletno stran. Tovrsten napad vam lahko spremeni nastavitve požarnega zidu na usmerjevalniku in na ta način napadalcem omogoči vstop v vaše domače ali službeno omrežje."link pa je http://www.varnostne-novice.com/index.p... )..novega firmware pa nism se najdu...

Zanima me kater router od drugih proizvajalcev še priporočate, ki pa je cenovno okoli 60€ in se po kakovosti in zmogljivosti kosa z Linksys wrt54gl...hvala

Galaxy ::

NE VZAMI BELKINA! DREK NA KVADRAT!!!

jan01 ::

Kat že miljonkrat: priporočam odličen buffalo whr-hp-g54. Dobra še buffalo whr-g125 in linksys wrt54gL. Vsi so praktično enaki(prvi buffalo ima še ojačevalec za boljši signal, drugi buffalo je cenejši, a brez snemljive antene...
Na vsakega lahko daš veliko boljše firmware kot tomato(priporočam), dd-wrt... Na tem ni nobenih takih exploitov

neocheck ::

@jan01
hvala...za miljonti odgovor:)...sam če daš firmware od tomata gor...ti pol vrjetn gre garancija al kako?!

jan01 ::

Saj lahko daš nazaj originalen firmware(razen pri cenejšem whr-g125) preden daš v garancijo

JanezH ::

Glede na naslov teme "wifi router", ali omenjeni routerji imajo Wi-Fi ?

FrancBula ::

logično.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys ali Buffalo router?

Oddelek: Kaj kupiti
133365 (2075) Kami
»

Kaj kupiti (router) Linksys WRT-54GL ali Asus RT-N15

Oddelek: Kaj kupiti
182555 (1618) GoldRakun
»

Brezžični router

Oddelek: Kaj kupiti
252505 (1805) ponky
»

router ..nimam pojma

Oddelek: Kaj kupiti
71400 (1239) jan01
»

cene ruterjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556668 (5424) gameby

Več podobnih tem