» »

Furiosa (Mad Max)

Furiosa (Mad Max)

1 2
3
»

2dark ::

Kayzon je izjavil:

DuaL je izjavil:

Brez toma hardija v glavni vlogi bo tole en zmazek


Ja totalno absurdno,da v filmu ki se imenuje MAD MAX ,ni mad maxa 8-O


Ni Mel Gibsona.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

2dark ::

Kayzon je izjavil:

Zamislite kaj bi blo ce bi imeli trohico pameti in bi posneli Mad Max film s starim Mel Gibsonom tam nekaj v stilu filma Logan,z estetiko prvega filma (Ker roko na srce,prvi film je dalec boljsi od ostalih delov).


Nemogoč scenarij, ker že v 3 -jem delu so šli na pot kamene dobe in flopnili.

Razumem, da je svet v MAd MAxovem svetu v razsulu, ampak da se morjo jebeno vozit po puščavi je pa nelogika in to težka.


Wasteland bi moral biti dejsnko vmesni film, ki povzema dogodke po prvem filmu, kjer bi recimo videli, kako mu žena dejansko umre in ne samo, da v dvojih n azečtku vidimo obrise grobov.

Še ena stvar mene bega. Kako je umrel Maxov sin? Po nesreči, ko motorsti povozijo ženo in sina, kirurg v bolnici pove drugemu kirurgu, da bo otrok preživel.

Skratka. Sam si želim, da bi dobili film, ki bi povzel dogodke po prvem filmu in pred drugim filmom, da bi lahko spremljali kako je svet dokončno propadel.

To zgodbo bi lahko pripovedoval ostareli Max. Ne, da nam servirajo Maxa zgolj kot vzporedni lik. Max mora biti osrednji lik.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Ales ::

Včasih se doseže večji emocionalni in vsakršen drug učinek tako, da se čisto vsega ne pove in čisto vsega ne prikaže. Filmska govorica lahko marsikaj navidezno spusti in kljub temu pove vse, kar je vredno povedati.

Ne samo da lahko, mora, sicer dobimo neskončni banalni šodr na nivoju Sulejmana Veličastnega.

To je ena od stvari, ki jih sodobni denarja požrešni debili v Holivudu niso več sposobni dojeti (ali pa jih boli k dokler prinaša denar). Ne rabimo 17 delov ene in iste zgodbe. Nočemo jih.

oo7 ::

Film Furiosa se bo dogajala 15 let pred filmom Mad Max: Fury Road.

Max Rockatansky bo imel manjši cameo v filmu.

oo7 ::

Furiosa: A Mad Max Saga - Official Trailer 2 (2024) Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth

stevemcq_ ::

Meni to nikakor ne potegne, ker mi izgleda vse skupaj zelo ceneno narejeno. Škoda, ampak pustimo se presenetiti.

oo7 ::

Ne zgleda tako kot Mad Max Fury road s praktičnimi efekti tukaj se vidi, da so pretiravali s CGI. Pa ima Furiosa večji proračun kot Fury road za več kot 50 mio $ se pravi 230 mio $.

2dark ::

Sam bom rekel enostavno povprečna zgodba ( že videna ) in preveč akcije. Pa spoliran krom sredi puščave v apokalipsi. Jap.

Pretiravanje CGI-ja na polno. Pa tudi Anna Joy tAylor niti pod rzano ni dorasla tejle vlogi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Mad Max Furiosa ima 15 minutno akcijsko nepretrgano sekvenco pri kateri je sodelovalo 200 kaskaderjev snemali pa so 78 dni.

oo7 ::

Mad Max Furiosa zgodba je bila originalno ustvarjena za anime že pred 15 leti.

oo7 ::

Furiosa' First Reactions: Anya Taylor-Joy and Chris Hemsworth Are 'Fantastic' in 'Powerhouse' 'Fury Road' Prequel

https://www.indiewire.com/news/general-...

Superboyy ::

Razen par cheap CGI scen, ki upam da ne bodo v končnem produktu izgleda kar solidno.

Zgodba pa itak ni za pričakovat, da bo nek presežek, kar niti ni zahteva za dober mad max film pomoje.

Fokus bo na zanimivih likih, lepih scenah in dobro akcijo.

oo7 ::

Hideo Kojima Calls George Miller "God" After Watching 'Furiosa' :|

https://collider.com/furiosa-mad-max-hi...

D3m ::

Da ni to bait.
|HP EliteBook|R5 6650U|

2dark ::

Jaz vem, da filma v kino ne grem gledat. Če sem se kaj naučil skozi zadnja leta, da akcijski filmi izjemno redko upravičijo nakup kino vstopnice.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Badwolff ::

2dark je izjavil:

Jaz vem, da filma v kino ne grem gledat. Če sem se kaj naučil skozi zadnja leta, da akcijski filmi izjemno redko upravičijo nakup kino vstopnice.



ostale je pa tko isto, če gledaš doma
v bistvu imaš od akcijskih še največ v kinu

kow ::

Kaj je fora te anye taylor joy? Tako slabe igralke ze dolgo niso tako na silo pushali... No, morda ji delam krivico. Ampak v queen's gambit je bila slaba. Enako v The menu. Morda ji te 2 vloge niso ustrezale?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

BaTeMaN ::

men je pa cool v queen's gambit in v Peaky Blinders ... the Menu ne glede na vse ni moj cup of tea, ker nisem del "te fakescene".....

im nek ta alien binarni size zero anoreksičen drugačen izgled, ki mi je ok :)
less then zero

Magic1 ::

Holiwood forsira posebneže, raja pa posebne atribute kontra, kot je Sydney Sweeney. Igralske sposobnosti pa so v obeh primerih vprašljive.
Magic

BaTeMaN ::

tako, sam da je drugačno :)

vprašljive, so sposobnosti in tudi komisije, ki nagrajujejo te posebneže.. za dosežke

zadeve služijo same sebi

Mi gledalci smo nepomembni, ker nam servirajo karkoli zadnjih nekaj let... mi cvilimo in preklinjamo 90% izdelkov... in nič.

mi smo TOXIC
less then zero

Magic1 ::

Sej denar je tudi TOXIC, bo pa vedno manj denarja prišlo. Enkrat se bodo lastniki že morali zbudit iz kome in razmislit, kam gre denar.
Magic

oo7 ::

D3m je izjavil:

Da ni to bait.



Hideo Kojima names his five favourite films

https://faroutmagazine.co.uk/hideo-koji...


Med top 5 njegovimi je film Mad Max 2: The Road Warrior tako, da je fan George Millerja. Itak pa sta oba Miller in Kojima na vsak svoj dober način utrgana :))

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m ::

Kaj pa mnenje ljudi?
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Kaj pa mnenje ljudi?


Po 24 maju, ko začnejo predvajati film.

2dark ::

Sem na hitro preletel čalnek in sem videl zanimiv izpostavljen citat, da to ni film v stilu Fast and furious. Meni se vse bolj dozedav, da bo tole Fast and furious v postapokalištični puščavi.. Cel kup nepotrebne in dolgočasno sterilne akcije, slabi dialogi. Pa 2 uri predolg film z močnimi ženskami.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Tako, kot sem napisal.

Rabim mnenje ljudstva.
|HP EliteBook|R5 6650U|

2dark ::

D3m je izjavil:

Tako, kot sem napisal.

Rabim mnenje ljudstva.


Ker tam kjer tale Hemsworth igra , kvalitete ni bilo in je ne bo. pa tudi tale ta druga ta suha.. jaz je ne vidim v akcijskih filmih. Ni vsak za vse žanre. Bomo videli. Ampak, ko sem videl prvič trailer in sredi puščave ob pomanjkanju vode videl sterilno spolirano kromirano cisterno in obupen CGi sem si rekel. jap. zafural so.

Če se motim, toliko bolje. AMpak dvomim.


Tuid pri zadnjem filmu Kraljestvo opic se nisem motil. Tam so me opeharili za 8.6€, tukaj me ne bodo!
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )
1 2
3
»