» »

Evrosong

Evrosong

Temo vidijo: vsi
««
4 / 12
»»

WallSreet ::

yayo je izjavil:

Ajde, dajmo se malo smejat.


Bog pomagaj. Plačati bi mi morali da poslušam te smeti.

Gagatronix je izjavil:

Nah, samo gobezdam, tako kot 99% folka tle gor. :)) Smesno mi je, kako je nekaterim ta greznica tako blazno pomembna.


kul...se strinjava

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

DamijanD ::

WallSreet je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Itak je že vse copy copy copy cat
Vsa glasba izvira iz bluesa.
Se jazz je prisel kasneje.

Zahvalite se afro sužnjem, da imate kaj za poslusat.

Verjetno bi v Evropi se kar poslusali samo klasicno glasbo.
Pa lokalne patriote na cimbale pa tamburine:)

Evropska glasba je za kozlat to poslušati je kot da bi poslušal žaganje ob 3 ponoči.

An mrava pretiravaš.
Sploh, če med Evropo šteješ tudi UK
Prva ki mi padeta na pamet Jarre, Zimmer

lynxslo5 ::

WallSreet je izjavil:

Točno to sem želel povedati. Evropska glasba je za kozlat. Jaz glasbe ne morem poslušati če ni v angleščini. Balkan sranja nikoli nisem poslušal ker mi je ogaben do amena. Enako velja za slovenske ogabne harmonkarje, to sploh ni nobena glasba tam stiskati tisto harmoniko je tako nadležno da zgubiš živce.

Elvis Prisley naj bi bil nek velik frajer in ne vem kaj še vse medtem ko so mu besedila pisali črnci medtem ko se je on zadeval. Smetano je pobral on medtem ko so tisti ki so pisali besedila dobili prst v rit.

Kar se tiče ras je pa tako da so črnci mojstri glasbe že od nekdaj, belci lahko samo kopiramo. Pač belci se ne moremo primerjati s črnci podobno kot v atletiki.

Kar se tiče twerkanja in njihove kulture me to nikoli ni motilo. To moti samo kakšne oboževalce Taylor Swift ter stare harmonikarje ki so obstali v 18 stoletju.

Evropska glasba je za kozlat to poslušati je kot da bi poslušal žaganje ob 3 ponoči.


Če ti je ameriški rap najboljša glasba, potem imaš ravno tako slab okus za glasbo kot harmonikarji ali pa geji, ki obožujejo Evrovizijo.

Rap ni glasba.

RAP = Retards Attempting Poetry

Črnci pa ne znajo ustvarjati dobre rock glasbe. A mi lahko našteješ tri dobre rock skupine, ki jih sestavljajo črnci?

DamijanD ::

Jimi ?

D3m ::

Rap?

Toj crap.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

Kaj ima sploh smisla kreganje o glasbenih okusih? Vsak ima pravico na svojega. Kreganje pa naredi udeležence bolj grde kot so. Gube zrastejo pa dlake pa to. :P

WallSreet ::

lynxslo5 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Točno to sem želel povedati. Evropska glasba je za kozlat. Jaz glasbe ne morem poslušati če ni v angleščini. Balkan sranja nikoli nisem poslušal ker mi je ogaben do amena. Enako velja za slovenske ogabne harmonkarje, to sploh ni nobena glasba tam stiskati tisto harmoniko je tako nadležno da zgubiš živce.

Elvis Prisley naj bi bil nek velik frajer in ne vem kaj še vse medtem ko so mu besedila pisali črnci medtem ko se je on zadeval. Smetano je pobral on medtem ko so tisti ki so pisali besedila dobili prst v rit.

Kar se tiče ras je pa tako da so črnci mojstri glasbe že od nekdaj, belci lahko samo kopiramo. Pač belci se ne moremo primerjati s črnci podobno kot v atletiki.

Kar se tiče twerkanja in njihove kulture me to nikoli ni motilo. To moti samo kakšne oboževalce Taylor Swift ter stare harmonikarje ki so obstali v 18 stoletju.

Evropska glasba je za kozlat to poslušati je kot da bi poslušal žaganje ob 3 ponoči.


Če ti je ameriški rap najboljša glasba, potem imaš ravno tako slab okus za glasbo kot harmonikarji ali pa geji, ki obožujejo Evrovizijo.

Rap ni glasba.

RAP = Retards Attempting Poetry

Črnci pa ne znajo ustvarjati dobre rock glasbe. A mi lahko našteješ tri dobre rock skupine, ki jih sestavljajo črnci?


Še en janez s predebelim vampom? Rap je glasba samo problem je ker ti ne razumeš angleščine in poznaš samo balkansko sranje kjer se ga moraš prej napiti da ti sploh potegne. Edini retard si tu ti ker če bi bilo temu tako kot ti pravič nebi "rapperji" prejemali Gramije in Oskarje za svoje nastope in skladbe. Malce si jezen ker se glasba vrača v svojo prvotno obliko in ker belci ne morejo pokrasti vse kot so to počeli včasih.

Črnci ne znajo ustvarjati dobre rock glasbe? LOL. Samo zato ker ne zgledajo kot kakšni junkiji s tetuji in dolgimi lasmi in ker ne smrdijo po vlagi to še ne pomeni da ne črnci ne znajo ustvarjari dobre rock glasbe. :D

Obdobje dolgolasih drogerašov je mimo, glasba junkijev je mimo. Ko bi vsaj pisali svoja besedila pa niti tega niso sposobni. Drugače pa jaz poslušam praktično vse ne samo rap. Ne poslušam pa rocka, metala, balkana, slovenskega sranja itd ker menim da moraš biti na drogi da to poslušaš jaz pa živim zdravo in sem proti drogam. Poleg tega sem neprestano v telovadnicah, verjetno ne bom tam poslušal zadrogiranih metalcev ki smrdijo po cigaretih. Ne vem kako si to predstavljaš.

D3m ::

Črnci ne znajo ustvarjati dobre rock glasbe? LOL. Samo zato ker ne zgledajo kot kakšni junkiji s tetuji in dolgimi lasmi in ker ne smrdijo po vlagi to še ne pomeni da ne črnci ne znajo ustvarjari dobre rock glasbe.


No pa daj. Osvetli nas.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Polda ::

Jaz rapam vsak dan in poslušam rap vsak dan ko se s kom pogovarjam. Zdaj, pa da bi to govorenje poslušal še tako pa ni potrebe.
Najboljša glasba je klasična glasba vse ostalo ponaredek.

Gagatronix ::

@WallSreet, a se ti specificno trudis izpasti kot edgy 14-letnik ali si dejansko 14 let star ?

WallSreet ::

Gagatronix je izjavil:

@WallSreet, a se ti specificno trudis izpasti kot edgy 14-letnik ali si dejansko 14 let star ?



Ne, samo uživam ko mi "gozdarji" želijo dopovedati kaj je prava glasba in da je Harmonika največje iznajdba na svetu. Ko me želijo janezi iz gasilskih pijanih veselic prepričati da je to prava glasba in da to niso smeti me to katapultira v bombo polno energije. Boš rekel da nimam prav? Povej mi kakšen balkanski "party" kjer ni 95% pijanih pijančkov.

Naj ukinejo to Evrovizijo ker zdaj še gaj parade notri rinejo.

WallSreet ::

D3m je izjavil:

Črnci ne znajo ustvarjati dobre rock glasbe? LOL. Samo zato ker ne zgledajo kot kakšni junkiji s tetuji in dolgimi lasmi in ker ne smrdijo po vlagi to še ne pomeni da ne črnci ne znajo ustvarjari dobre rock glasbe.


No pa daj. Osvetli nas.


Važno je da nisi zanikal da gre za drogeraše s tatuji in uhani v ustnicah in nosovih ter lasmi ki si jih operejo enkrat na 7 mesecev hahahahah.

Elvis Presley naj bi bil "kralj rocka" in to kljub temu da so mu besedila pisali črnci medtem ko se je on zadeval v studiu. Iz tega primera je jasno da rock glasba brez črncev nebi bila tako popularna. Zaradi mene glejte še naprej to Evrovizijo (maškarado) samo da ne boste tudi sami čez nekaj let okoli skakali v gaj kostumih in pisanih lasuljah z 10 inčnimi petkami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

D3m ::

Je ne gledam. Preveč pedrov.

Poslušam pa klasiko, metal,itd....
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Gagatronix ::

WallSreet je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

@WallSreet, a se ti specificno trudis izpasti kot edgy 14-letnik ali si dejansko 14 let star ?



Ne, samo uživam ko mi "gozdarji" želijo dopovedati kaj je prava glasba in da je Harmonika največje iznajdba na svetu. Ko me želijo janezi iz gasilskih pijanih veselic prepričati da je to prava glasba in da to niso smeti me to katapultira v bombo polno energije. Boš rekel da nimam prav? Povej mi kakšen balkanski "party" kjer ni 95% pijanih pijančkov.

Naj ukinejo to Evrovizijo ker zdaj še gaj parade notri rinejo.


Ali si pa samo bizgec, ki razume samo skrajne ekstreme. :)

Matheus ::

Gagatronixu kao dol visi za Eurosong, tip pa najbolj investiran v to temo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Gagatronix ::

Ce mi je pa dolgcajt ko cakam na kolega da pride, pa ni neke pametne teme aktivne. :))

WallSreet ::

D3m je izjavil:

Je ne gledam. Preveč pedrov.

Poslušam pa klasiko, metal,itd....



Ja potem pa ni čudno da te je skoraj razneslo če sem ti pa celoten žanr vrgel v smeti. Metalci so meni smešni tipčki, skoraj vsakega ki je kdarkoli poslušal metal (Metaliko) se je zraven tudi zadeval in imel obarvane nohte (po navadi s črno barvo). Hvala bogu je Metal postal povsem nepomemben in irelevanten upam da tako ostane in da se nikoli več ne vrnemo v ero junkijev.

Drugače pa kako lahko sploh poslušaš tisto žaganje? Resnično kot da bi nekdo žagal drva s pokvarjeno žago. Kar nekaj se derejo kot retardiranci (jasno na drogi so) medtem ko besedila nimajo ne repa ne glave. Skratka takšno "glasbo" lahko obdržiš.

Matheus je izjavil:

Gagatronixu kao dol visi za Eurosong, tip pa najbolj investiran v to temo :))


Tu ti bo razlagal da to ne glede medtem ko pred ogledalom prepeva skladbo tiste pujse Izraelske ki je kao zmagala nekaj let nazaj, ko je kokodakala (dobesedno) ko največji retard na svetu. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

D3m ::

Ne razumem đankijev zakaj se rabijo zadevati ob dobri glasbi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

DamijanD ::

jaz sem imel nekoč moto "music is the only drug"

WallSreet ::

D3m je izjavil:

Ne razumem đankijev zakaj se rabijo zadevati ob dobri glasbi.



Ne vem vprašal Kurt Cobaina zakaj si je metel poslal v čelo. Ali pa zakaj je Presley guznu od drog? Lepo bi bilo da se nehajo zadevati sploh tisti metalci ki potem končajo v banah kjer poten naredilo autopsijo in ugotovijo da je snifal vreče praha z dodatkom fentija.

Pa tisti metalci sploh ne znajo pisati besedil ne da bi se drli. In potem imaš tu kretene ki ti bodo razlagala da rap ni prava glasba. Imaš pa recimo nekoga kot je Pac ki je bil pravi poet in pisal besedila ki so se dotaknile vsakogar. Tisti metalci zadrogirani pa samo da se derejo, večji kreten ko izpade bolj misli da je frajer. Jaooo folk res ne ve kaj je prava glasba.

DamijanD je izjavil:

jaz sem imel nekoč moto "music is the only drug"



Problem je ker metalci in rokerji to vzamejo dobesedno potem pa se pa folk čudi ko bereš da je kdo naredil samomor. No saj drugega ne moreš pričakovati pri taki glasbi kjer je isto kot če bi rezali lesene dile hahahhaha. Kako uživam ob tej temi :))))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

D3m ::

Sem pa zadnje čase začel poslušati še 80/90's sinthwave.

Recimo Gunship, Dynatron, Carpenter Brut, Pertubator,...itd.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Polda ::

WallSreet je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne razumem đankijev zakaj se rabijo zadevati ob dobri glasbi.



Ne vem vprašal Kurt Cobaina zakaj si je metel poslal v čelo. Ali pa zakaj je Presley guznu od drog? Lepo bi bilo da se nehajo zadevati sploh tisti metalci ki potem končajo v banah kjer poten naredilo autopsijo in ugotovijo da je snifal vreče praha z dodatkom fentija.

Pa tisti metalci sploh ne znajo pisati besedil ne da bi se drli. In potem imaš tu kretene ki ti bodo razlagala da rap ni prava glasba. Imaš pa recimo nekoga kot je Pac ki je bil pravi poet in pisal besedila ki so se dotaknile vsakogar. Tisti metalci zadrogirani pa samo da se derejo, večji kreten ko izpade bolj misli da je frajer. Jaooo folk res ne ve kaj je prava glasba.

DamijanD je izjavil:

jaz sem imel nekoč moto "music is the only drug"



Problem je ker metalci in rokerji to vzamejo dobesedno potem pa se pa folk čudi ko bereš da je kdo naredil samomor. No saj drugega ne moreš pričakovati pri taki glasbi kjer je isto kot če bi rezali lesene dile hahahhaha. Kako uživam ob tej temi :))))


Saj tudi reperji so zadrogirani pa samo repajo kdo bo koga počil bla bla.

Ja metalci se derejo v 3pm reperji govorijo nič od tega ni prava glasba če smo že pri tem.

Eni se oblačijo v črno črni nohti drugi nosijo 5x prevelike obleke.

In kaj čmo zdaj ? Nič nimamo kaj :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

lynxslo5 ::

WallSreet je izjavil:

Še en janez s predebelim vampom? Rap je glasba samo problem je ker ti ne razumeš angleščine in poznaš samo balkansko sranje kjer se ga moraš prej napiti da ti sploh potegne. Edini retard si tu ti ker če bi bilo temu tako kot ti pravič nebi "rapperji" prejemali Gramije in Oskarje za svoje nastope in skladbe. Malce si jezen ker se glasba vrača v svojo prvotno obliko in ker belci ne morejo pokrasti vse kot so to počeli včasih.

Črnci ne znajo ustvarjati dobre rock glasbe? LOL. Samo zato ker ne zgledajo kot kakšni junkiji s tetuji in dolgimi lasmi in ker ne smrdijo po vlagi to še ne pomeni da ne črnci ne znajo ustvarjari dobre rock glasbe. :D

Obdobje dolgolasih drogerašov je mimo, glasba junkijev je mimo. Ko bi vsaj pisali svoja besedila pa niti tega niso sposobni. Drugače pa jaz poslušam praktično vse ne samo rap. Ne poslušam pa rocka, metala, balkana, slovenskega sranja itd ker menim da moraš biti na drogi da to poslušaš jaz pa živim zdravo in sem proti drogam. Poleg tega sem neprestano v telovadnicah, verjetno ne bom tam poslušal zadrogiranih metalcev ki smrdijo po cigaretih. Ne vem kako si to predstavljaš.


Očitno si infantilen mladoletnik. Vprašal sem te, če lahko našteješ tri črnske rock skupine, pa nisem dobil odgovora, ampak neke žalitve. Seveda ne moreš našteti črnskih rock skupin, ker ne obstajajo. Črnci v Ameriki imajo še vedno v sebi Afriko in črnci nikoli ne bodo ustvarili glasbe kot jo je Pink Floyd, Led Zeppelin, Roling Stones, Black Sabbath, AC/DC....

Rap glasba pa dokazano dela veliko škodo ravno črncem. Dokler se ni pojavila rap glasba je bilo med črnci veliko manj kriminala. Zaradi rap glasbe so črnci bolj podvrženi h kriminalu in nasilju. Sicer pa je meni vseeno, če se črnci med sabo streljajo. Mi je pa smešno, da nek belec posluša rap in tista besedila o kurbah, nigerjih in gagsterjih.

Praviš, da poslušaš vso glasbo, očitno pa sovražiš rock in metal? Kaj torej poslušaš poleg rapa? Ne verjamem, da poslušaš Mozarta in Wagnerja. Pa kašen raper si, da te motijo tatuji. Večina raperjev je še bolj tetoviranih kot metalci. Drogirajo se pa eni in drugi, tako metalci kot tudi tvoji raperji.

Metal je pa živ kot že dolgo ne. Na koncert Iron Maiden v Ljubljani je folk prišel celo iz Amerike.

Čeprav ne maraš metala, ti pa posvečam en komad od Maidnov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

D3m ::

:D



Pa ne pozabiti na Metal boga ;)





|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

DamijanD ::

WallSreet nisem ziher a si trol ali samo tako ozko usmerjen.

1. Kurt je imel že od otroštva bipolarno, njemu je bila muzika nekako pomoč odrešitev, ampak se je zafrknil v eni podrobnosti - postali so preveč popularni. Tako, da tvoja ideja, da se je počil zaradi drog in muzike ne drži.

2. Kar se besedil tiče, daj naredi si uslugo in poslušaj kaj od Therion ali pa Nightwish pa boš slišal malo več besedila, in tudi pomen je notri. Pa največje klasike od Metallice (unforgiven, one,...) se tudi povsem razumejo in tam je več kot za en stavek besedila.
Vem, da imajo reperji daljša besedila in nekateri imajo zelo dobra. Recimo Lupe Fiasco je tako priznan, da je o tem predaval na nekem faksu. Ampak tudi belci znajo pisat. Če bi rad huda besedila, preveri "La Dispute" ali pa Nick Cave-a
Čeprav se bojim, da si preveč ozko usmerjen in ne boš nobenega predloga resno poslušal...


lynxslo: nisem vedel, te zadeve, da rap povzroča kriminal (vprašanje sicer ali je vmes vzročna zveza ali kaj drugega). So pa wu tangovci (verjetno eni redkih) delali na tem, da bi malo zmanjšali kriminal na ulicah.

DamijanD ::

WallSreet še nekaj sem se spomnil: A veš, da reperji tudi sodelujejo z rockerji/metalci? Ena prvih takih plat je sound track za film "Judgment Night". Imaš pa tudi bande v tem stilu: Senser, Clawfinger, Downset, Biohazard (hmm pa dva od teh sta Evropska)

D3m ::

WallSreet je slovenski 50 cent. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Wall je t.i. wigger oz. wigga. Mislil sem, da so izumrli skupaj z Eminemom, samo očitno ne. Kje je kak Al Yankovich, da bi se delal norca iz njih?

Gagatronix ::

Miki N je izjavil:

Wall je t.i. wigger oz. wigga. Mislil sem, da so izumrli skupaj z Eminemom, samo očitno ne. Kje je kak Al Yankovich, da bi se delal norca iz njih?


Sem ravno zadnjic umiral od smeha da ima Hailey, torej una hcerkica o kateri je Eminem "rapal" leta nazaj, da ima zdaj onlyfans... :)) zgleda ni prisla dalec dlje od matke.

WallSreet ::

Res ste mi všeč rock "pankrti". :))

Poldi, raperji niso zadrogirani pri njih je bolj problem kakšen "lean" in pa trava to je pa tudi vse. Mogoče je bil kakšen DMX izjema vendar so primeri redki. Tam pri tistih vlažno-smrdljivih dolgolascih je pa precej več samomorov zaradi drog in se tudi zadeva na dnevni bazi. Če kaj črnci zdaj dobavljajo drogo svojim strankam. Za vse zadrogirane dolgolasce ki nažigajo tisto kitaro spodnji komad:




lynxslo5, pizda bolj nerazgledanega človeka pa še nisem videl. Rap ne dela največ škode črncem to je samo v tvoji prazni glavi. Največ škode so in še naprej delajo politiki in pa predvsem Regan ki je naredil dovolj škode črncem za naslednjih nekaj desetletij. To je vse dokumentirano "war on drugs" ki jo je Reaganovo administracija posula po črnih soseskah. To je vse znano in se s teboj o tem ne mislim spuščati v debato ker več kot očitno nimaš pojma o čem sploh govorim. Spodaj ti lepo v pesmi razloži če se ti ne da raziskovati in brati po internetu (malo poslušaj besedilo, tistim dolgolasim junkijem s pobarvanimi nohti sploh na pamet nebi prišlo da bi napisali kakšno takšno besedilo saj niti nimajo dometa za kaj takšnega):



Problem pri tebi je da ne razumeš da je to zgolj "zabava". Kaj naj poslušam besedila o rezanju žil in o tem da bo pobil celotno družino (potem se čudite kako pride do columbine-a). Zdaj te črne riti motijo? Zakaj, aja saj res ne gre za gaj lasulje? Tudi belci se streljajo med seboj, v bistvu gredo belci že dlje in ponavadi izvedejo še kakšen "school shooting" lol.

Lepo sem napisal da ne poslušam samo rap glasbe ampak da poslušam tudi druge žanre razen Metal, Rock, Balkanskega in Slovenskega sranja. Sem zgoraj lepo napisal. Saj ne pravil da Rock nima kakšnih izjem in dobrih sklad ampak večina je meh. Glede Metala pa ne, to je žaganje brez talenta. Ko bi mu najraje tisto kitaro razbil na glavi. Saj to je tudi značilno za njih da ob vsakem nastopu razbije vse inštrumente, kitaro, bobne na odru, ne vem da pokaže da je retard? Hahahha. Boš rekel da ni res, razbijanje kitar je tam normalno, ne vem zakaj morajo biti tako vsekani v tisti prazni glavi? Jasno base headi kaj češ.

LOL Metal glede popularnosti danes Hip Hop ne seže niti do kolen. Saj če bi kakšen znan hip hop glasbenik prišel v Slovenijo bi tudi zlahka napolnil dvorano. Iron Maiden je v bistvu danes bolj popularen v Evropi kot pa v Ameriki, tam v Ameriki ga nihče več ne posluša razen tistih največjih fanov. Tebe je očitno povozil čas kajti situacija se je konkretno spremenila. Samo Pop je bolj popularen od Hip Hopa pa še tam imaš v bistvu pop glasbenike ki neprestano sodelujejo s hip hop umetniki. Ti si mi dal primer največje metal skupine na svetu. Če pride kakšen lokalni Metalec iz kakšne ameriške zvezne države v Slovenijo ga nihče nebi prepoznal in bi mu verjetno v tisti klobuk metali cente ne zato ker ima talent ampak zato ker bi mislili da gre za zadrogiranega brezdomca ki potrebuje pomoč hahahhaha.

Maindne poznal, sem imel sošolca ki jih je poslušaš non stop. Je pa zanimiv da se ga spominjam predvsem po tem da je smrdel po cigaretih in da si je včasih tudi rezal roko tako da naključje?

Damijan: Lupe je lep primer da rap ni samo to kar tu želite povedati...temu pravijo "conscious rap" in je precej drugačen od vaših stereotipov da se samo streljajo in ne vem kaj še vse. Lahko bi ti naštel vsaj 20 podobnih umetnikov vendar nima smisla. Povej mi kateri od Metal jankijev je sposoben česa podobnega?



Temu jaz pravim talent ne pa tisto žaganje in dretje. Povej mi kateri rock oziroma Metal izvajalec bi lahko držal tak ritem in tempo? Po 30 sekundah bi popadali skupaj ker nebi prišli do zraka. Da o sami energiji sploh ne govorim. V 10 minutah pove več kot metalci v celi svoji karieri. Polovico metalcev sploh ni sposobnih opraviti intervjuja kaj šele da bi freestylali, tisti tweakerji bi tam v studiu skup popadali.

To da hip hop umetniki včasih sodelujejo z metal bandi ni nekaj novega. Je pa tako da je danes prej obratno saj je hip hop glavni in najvplivnejši žanr na svetu. Podobno kot pop izvajalci neprestano iščejo hip hop feature itd. Sej kakšen metal band skupaj s hip hop ni niti slabo, jaz imam problem da je večina metalcev 95% zanič in povsem brez talenta.

D3mentni: Jaz 50 centa sploh ne poslušal tako pogosto, zgoraj sem objavil video samo zaradi energije saj sem želel povedati da Evrosong ni sposoben naredili predstave kjer bi bila energija na tistem nivoju. Že to da si ga omenil pove da si obstal tam nekje v letu 2000. Če ne drugega pa vsaj predstavlja zdravo življenje in je v formi in ne tko kot ostali metalci in rockerji ki sredi nastopa kolapsirajo.

Miki N: Zakaj se mi zdi da si hotel namesto "W" uporabiti "N"? Ali si morda v elementu, zgleda da je za trenutek ven udaril rasizem pa si potem hitro spremenil vse skupaj? Ta joke je pa še bolj "corny" kot kakšna metal predstava. Eminema tudi ne poslušam (morda kdaj pa kdaj) drugače je pa še vedno daleč najbolj popularen umetnik na svetu. Eminem je prodal več plošč kot Metalica in Iron Maiden skupaj tako da poslušalcem metal junkijev nebi ravno priporočal da omenjajo Eminema. Pa ne pozabi da je bil Hip Hop v tistem obdobju še vedno mlad žanr, še danes je in po popularnosti takrat so bili "hip hop glasbeniki" daleč zadaj. Če bi bil rap že takrat tako popularen kot danes bi Eminem prodal še ene par 100 milijonov plošč več.

Prav vidi se da debatiral z "out of touch" folkom hahahah. Prav hecno je brati vaše izlive preko katerih blažite spomine nekoč uspešnih umetnikov rock in Metal glasbe. Verjetno debatiral s kakšnimi 50+ let starimi starčki ki jih je že povozil čas.

Drugače bi se pa jaz raje fokusiral na temo "Evrosong" tam imam jaz bistveno več za povedati. Prvotni point je bil da se Evropska glasbena scena ne more kosati z Ameriško. Potem smo pa zašli in začeli primerjati umetnike in žanre znotraj Amerike. Dajmo se raje posvetiti primerjavi Evrope in Amerike. Evropski "umetniki" so že bolj hecni. Maškarada polna smeha.

Hypathia ::

Sicer sem vedela, da obstajajo black supremacisti, ne pa tudi, da jih imamo na slotech-u, ampak človek vsak dan kaj novega izve.

Zdaj pa nekaj faktov, da te spustimo na realna tla.

1. Evrosong je tko kul, da tudi reperčki želijo biti del njega.

Timbaland and fellow American, Jim Beanz, produced Dima Bilan's 2008 entry, Believe - helping the Russian to secure his country's only contest victory to date. In 2021, rapper Flo Rida featured on San Marino's entry Adrenalina, sung by Senhit.

2. Evrosong je tko kul, da tudi Američani želijo glasovati za pesmi na njem.

For the first time, viewers in countries not taking part in Eurovision are allowed to vote for their favourite entry in this year's contest.It means fans from countries such as the United States will be able have their say.

3. Evrosong je tko kul, da Američani kopirajo njegov koncept.

The Eurovision Song Contest has a growing fan base in the USA. Now the US is also holding its own version of the popular competition: the American Song Contest.

Predikcija: Čez 10 let bodo tudi Ameri tekmovali na Evrosongu in ne, ne bodo kar zmagali, veliko verjetnje je, da bodo gledali v r*t kakšnemu Azerbajdžanu, Albancem.... and I think that will be beautifull.

Zdaj pa nehaj smetiti po temi, da ti Evrosong ni všeč smo vsi dojeli, ko si prvič povedal in to pravzaprav nikogar ne zanima.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

WallSreet ::

Hypathia:: danes, 14:16:04

Črni supremacist hahahahha :))

Tebi je kul da po odru skačejo spake in maškare? Skoraj s stola padel ob branju tvojega komentarja saj si več kot očitno v svojem svetu. Še v tej temi vsi trash-amo Evrosong kje ti vidiš da je to sranje kul? Američani želijo Evrosong hahahahah daj prosim nehaj zakaj bi Američani želeli poslušati Turki kebab če imajo pa Američani daleč najboljšo glasbeno sceno na svetu wtf 8-O. Morda bi se strinjal če bi namesto Evrope vzela za primerjavo latinsko Ameriko kjer imaš kar nekaj popularnih skladb kjer je glavni jezik Španščina oziroma latinščina. Evropa je za stare zavaljene "hovdrete" ne pa Američane in ostali svet. To je najbolj smrdljiva glasbena scena na svetu LOL v kateri jami ti živiš?

Timbaland ni rapper ampak producent, Flo Rida je raper zdaj??? LMAO! Flo Rida je svetovna "zvezda" čeprav ga nikoli nisem poslušal vendar takšni kot so on po navadi nastopajo na kakšnih mednarodnih prireditvah kot so Svetovna prvenstva, Olimpijske igre itd, kar pa še ne pomeni da želijo biti del tega sranja. Svetovna prvenstva so izjemna ker imajo ogromno gledalcev. Tisto sranje od Evrovizije se pa Američani nebi dotaknili niti s palico.

Američani kopirajo Evrosong? Daj prosim nehaj hahahahah. Kar se tiče glasbe, filmov, igric itd Američani ne kopirajo nikogar ampak svet kopira ZDA, pa kje ti živiš človek božji? Američani imajo tudi America got talent ki ga je Evropa kopirala, razlika je v tem da so v ZDA takšna tekmovanja nepomembna in jih skoraj nihče v ZDA ne glede medtem ko so v Evropi to vrhunci glasbenih dosežkov, to je razlika. Ameriška glasbena scena je gromozanska in ima vpliv po celem svetu. Ti primerjaš dva različna svetova.

Amerika bo tekmovala na Evrosongu? Hahahhahah. Morda bodo spremenili tekmovanje in ne bo več Evrosong ampak kakšno mednarodno tekmovanje kjer bodo tekmovali tudi glasbeniki iz Amerike, Latinske Amerike in Afrike, ampak potem Evropejci ne bodo imeli za burek kajti pri glasbi smo Evropejci nesposobni. Afrika, ZDA, ter Latinska Amerika dominirajo dobesedno. Evropa ima katastrofalno glasbeno sceno, to sploh ne moreš primerjati. Če bi ZDA kdaj res na Evrosong poslale kakšnega svojega priznanega glasbenika bi bil rezultat na tabeli podoben kot v košarki kjer bi bila razlika 45 točk ob počasu in dobrih 78 točk ob koncu dvoboja s to razliko da bi bila tu razlika še bistveno večja, že zaradi jezika loool.

Se strinjam dajmo se posvetiti retardirancem na Evrosongu. Me zanima če bo letos kdo oblečen v dildota? Videli smo še praktično vse samo tega še ne. Se bo letos vrnila tista bajsa Izraelska in bo letos spet kokodakala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Matheus ::

WallSreet je izjavil:



1. Flo Rida je svetovna "zvezda" čeprav ga nikoli nisem poslušal vendar takšni kot so on po navadi nastopajo na kakšnih mednarodnih prireditvah kot so Svetovna prvenstva, Olimpijske igre itd, kar pa še ne pomeni da želijo biti del tega sranja.

2. Morda bodo spremenili tekmovanje in ne bo več Evrosong ampak kakšno mednarodno tekmovanje kjer bodo tekmovali tudi glasbeniki iz Amerike, Latinske Amerike in Afrike, ampak potem Evropejci ne bodo imeli za burek kajti pri glasbi smo Evropejci nesposobni. Afrika, ZDA, ter Latinska Amerika dominirajo dobesedno. Evropa ima katastrofalno glasbeno sceno, to sploh ne moreš primerjati.


S tabo se sicer strinjam v marsikaterem pogledu glede na rap in hip hop sceno, si ga pa tule pihnil mimo.

1. Flo Rida je bil udeležen na EuroSongu kot tekmovalec in ne kot gost.

2. Zakaj smo Evropejci pri glasbi nesposobni? Klasična glasba izvira iz Evrope. Tudi filmska glasba je v veliki večini plod ustvarjalcev iz Evrope. Še posebno Švedska je v tem izredno močna. V Evropi je ogromno letnih dogodkov (denimo San Remo in Melodifestivalen), kjer je ogromno talenta.

Če greš pogledati "List of Spotify streaming records" boš tudi opazil ogromno britanskih izvajalcev, pa tudi ostalih tujih - predvsem evropskih. Več kot ameriških denimo. Maneskin, ki se je uveljavil preko Eurovizije je v tem trenutku eden najpopularnejših rock bandov na svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

DamijanD ::

A ni kolega Ed Sheeran tudi iz Evrope? Pa je še kar uspešen... Pa kolegica Adele itd... V glavnem tudi v Evropi se naredi veliko dobre muzike.

lynxslo5 ::

Matheus je izjavil:

2. Zakaj smo Evropejci pri glasbi nesposobni? Klasična glasba izvira iz Evrope. Tudi filmska glasba je v veliki večini plod ustvarjalcev iz Evrope. Še posebno Švedska je v tem izredno močna. V Evropi je ogromno letnih dogodkov (denimo San Remo in Melodifestivalen), kjer je ogromno talenta.


Evropa je dala Beatle, Rolling Stonese, Pink Floyd, Black Sabbath, Led Zepellin, Abbo, U2, Depeche mode, The Cure....

Evropa(Britanija) je izumila pop in rock glasbo. Skoraj celotna new wave pop scena je bila britanska(Duran Duran, The Police, Eurythmics, Simple Minds, Spandau Ballet, FGTH, Tears for Fears, OMD, Ultravox...)

Američani so potem vedno kopirali evropsko moderno pop-rock glasbo.

Amerika ima prednost pred Evropo v tem, ker je bolj monoliten trg. V Ameriki imaš 300 milijonski trg, ki je angleško govoreč. Evropa je pa jezikovno bolj fragmentirana in imaš mnogo jezikov. Angleško govoreča sta samo Britanija in Irska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

WallSreet ::

Matheus

Jaz pod Evropo ne štejem Veliko Britanijo ker je VB precej bližje ZDA po jeziku, kulturi in sistemu tako da Britanski glasbeniki ne štejejo v kategorijo Evropejcev. Prej bi jih uvrstil v ameriško sceno kot Evropsko. Tako da VB odpade kar potem tudi potrdi moje zgornje točke kajti VB je res edina država ki se lahko nekako kosa z ZDA in to predvsem zaradi jezika. Koliko Francoskih oziroma nemških glasbenikov poznate oziroma poslušate? Jaz nemškega jezika slišati ne morem ker je kot da bi kozlal na novoletni zabavi s to razliko da je v tem primeru novoletna zabava vsak dan in kozlanje ne pojenja. Francoska glasbena scena je pa tudi takšna da je sploh ni, vsaj jaz nisem slišal francoskega komada že vsaj 15 let. Ostalih držav pa res ne mislim omenjati ker nimajo niti kulturo kaj šele kakšne glasbene hite.

lynxslo5:

Ja zgoraj omenjene skupine oziroma umetniki prihajajo iz velike Britanije, zakaj misliš da je njim uspelo in kakšnim Nemcom ne? Zaradi jezika stari. Zaradi angleščine. In ravno zaradi tega Evropa nima za burek ker imamo 100 jezikov ki jih nihče ne govori angleščina je pa svetovni jezik. Britanci sploh ne spadajo pod Evropo po mojem mnenju. Oziroma Britanci so 100x bližje ZDA kot katerikoli drugi Evropski državi. No sem zdajle prebral tvoj komentar do konca in vidim da si tudi sam omenil jezike.

Veliko Britanskih glasbenikov nebi bilo svetovno znanih če nebi skočili v ameriški trg ki požene kariere v vesolje. To je dejstvo. Že logika ti pove vse to ni nič čudnega. Amerika ima prednost ker so tam odprti in si lahko kar želiš, če želiš biti hip hop artist si lahko to. Tu v Evropi bi te čudno gledali kaj govoriš o pištolah in twerkanju, Evropa je 500 let zadaj kar se tiče tovrstnih zadev. V ZDA si lahko v katerikoli zvrsti in lahko uspeš. Tu v Sloveniji recimo če nisi govedar in nabijaš goveje muske je s teboj konec ker pri nas je značilno da poznamo samo govejo sranje in kakšne kmetavzarske skladbe kjer kot sem že zgoraj omenil moraš biti pijan da ti sploh kaj potegne. Veš kako grozno mora biti to da moraš biti na veselici pijan da jo lahko uživaš in da lahko uživaš v glasbi, celotna poanta glasbe je ravno nasprotno temu, da v njej uživaš in da se ti ni pri tem potrebno predozirati da v tem uživaš. V Sloveniji se zraven pri "prepevanju" še derejo da se ja ve da so vsi hovdreti nažgani. To mi gre na kurac za popizdit.

Matheus Flo Rida je bil udeležen na EuroSongu kot tekmovalec in ne kot gost.

Tega nisem vedel, vem pa da ni postal slaven zaradi Evrosonga ampak zaradi tega ker je iz Amerike in ima polno hitov ki jih v Evropi nikoli nebi uspel kreirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Polda ::

Če UK ne spada pod Evropo potem tudi UK ne spada pod ZDA ampak ZDA spada pod UK. Saj so ZDA pobrali Britanski jezik ne pa obratno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

WallSreet ::

Polda je izjavil:

Če UK ne spada pod Evropo potem tudi UK ne spada pod ZDA ampak ZDA spada pod UK. Saj so ZDA pobrali Britanski jezik ne pa obratno.



Poanta je ta da imata UK in US bistveno več skupnega kot pa UK in Nemčija recimo. To je verjetno jasno?

Polda ::

WallSreet je izjavil:

Polda je izjavil:

Če UK ne spada pod Evropo potem tudi UK ne spada pod ZDA ampak ZDA spada pod UK. Saj so ZDA pobrali Britanski jezik ne pa obratno.



Poanta je ta da imata UK in US bistveno več skupnega kot pa UK in Nemčija recimo. To je verjetno jasno?



Top 10 Countries Most Similar to the United Kingdom


https://objectivelists.com/2022/05/15/w...

Nemčija na 4 mestu. ZDA ni med top 10.

Polda ::



Evo Američani pravijo, da so blizu Britancem medtem pa Britanci pravijo, da so bližje Nemcem in drugim Evropskim državam kot Američanom.

WallSreet ::

Polda je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Polda je izjavil:

Če UK ne spada pod Evropo potem tudi UK ne spada pod ZDA ampak ZDA spada pod UK. Saj so ZDA pobrali Britanski jezik ne pa obratno.



Poanta je ta da imata UK in US bistveno več skupnega kot pa UK in Nemčija recimo. To je verjetno jasno?



Top 10 Countries Most Similar to the United Kingdom


https://objectivelists.com/2022/05/15/w...

Nemčija na 4 mestu. ZDA ni med top 10.


Pa kaj me brigajo to neke retardirane lestvice, dejstvo je da imajo UK in US bistveno več skupnega kot US in ostale Evropske države zato mi ni potrebno brati nekih butastih lestvic. S kom misliš da bi UK potegnil v morebitnem konfliktu za biti in ne biti Nemčijo ali US. US/UK to je eno in sto.

Ne morete me prepričati da Evropska scena niso smeti. Poznam glasbo ven kaj je dobro in kaj ne. Evropa je zadnji prostor kjer bi jaz iskal dobro glasbo. Če pa kdaj pride kakšen povprečen komad je pa itak poskus kopije iz ZDA skratka katastrofa.

Pištol ::

USA je umetna greznica. Evropa je original z dolgo zgodovino.

Polda ::

WallSreet je izjavil:

Polda je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Polda je izjavil:

Če UK ne spada pod Evropo potem tudi UK ne spada pod ZDA ampak ZDA spada pod UK. Saj so ZDA pobrali Britanski jezik ne pa obratno.



Poanta je ta da imata UK in US bistveno več skupnega kot pa UK in Nemčija recimo. To je verjetno jasno?



Top 10 Countries Most Similar to the United Kingdom


https://objectivelists.com/2022/05/15/w...

Nemčija na 4 mestu. ZDA ni med top 10.


Pa kaj me brigajo to neke retardirane lestvice, dejstvo je da imajo UK in US bistveno več skupnega kot US in ostale Evropske države zato mi ni potrebno brati nekih butastih lestvic. S kom misliš da bi UK potegnil v morebitnem konfliktu za biti in ne biti Nemčijo ali US. US/UK to je eno in sto.

Ne morete me prepričati da Evropska scena niso smeti. Poznam glasbo ven kaj je dobro in kaj ne. Evropa je zadnji prostor kjer bi jaz iskal dobro glasbo. Če pa kdaj pride kakšen povprečen komad je pa itak poskus kopije iz ZDA skratka katastrofa.



Retardirane lestvice kjer so Britance spraševali s kom so kulturno bližje ampak ja ti veš več kot oni sami :)) saj ne moreš verjet kaj vse prebereš tukaj gor.

ne moreš ti mene prepričati, da ZDA scena ni eno veliko woke smetišče. Poznam glasbo vem kaj je dorro in kaj ne. ZDA je zadnji prostor kjer bi iskal dobro glasbo. Če pa pride kakšen povprečen komad pa čista kopija glasbe katera ima dolgo zgodovino v Evropi še iz časov, ko ZDA sploh še ni obstajala :))

WallSreet ::

Polda

Nič od tega ni res. Ne vem kje poberaš takšne neumnosti. Še enkrat če je danes vojna med Nemčijo in ZDA bodo pritanci stopili na stran ZDA ne Nemčije zakaj bi šli na stran Nemčije saj nimajo nič skupnega z njimi loool. Woke smetišče je samo tisti del ki ga ti spremljaš ameriška glasbena scena je ogromna podobno kot filmska kjer imaš na eni strani takšne kot si ti ki so fokusirani na Marvel smeti ter na drugi strani ljudi ki imajo radi ostale vrsti. To woke sranje si ti predstavljaš ker si verjetno politično usmerjen. Ne poznaš ameriške glasbene scene tako dobro kot jo poznam jaz, v to bodi prepričan. Evropsko sceno pa ti zagotovo poznaš bolje kot jaz kajti meni na kraj pameti ne pade da bi poslušal karkoli Evropskega (Velika Britanija ne spada pod Evropo zato je ne štejem zraven). Si predstavljaš da bi poslušal kakšno nemško sranje kjer vse skupaj zveni kot da bi imel Hitler nagovor nacijev hahahhaha.

Kakšna kopija glasbe iz Evrope hahahah ne se šaliti. Zakaj potem celotna Evropa kopira ZDA. Od Slovenije do ostalih Evropskih držav. Edino kar drži da ZDA še niso obstajale, potem pa so prevzele celoten svet v zelo kratkem obdobju in zdaj celotna Evropa nima za burek proti ZDA. To pa drži.

Da ne bom začel objavljati kakšne prave komade ker potem me boste obtožili da sem "hijack-al" celoten thread.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

DamijanD ::

WallSreet: kaj pa meniš o našem rapu?
Poglej si Stromae , ker že dolgo nisi nič v francoščini slišal...

WallSreet ::

DamijanD je izjavil:

WallSreet: kaj pa meniš o našem rapu?
Poglej si Stromae , ker že dolgo nisi nič v francoščini slišal...



Slovenski rap? Misliš tisto čefurjado? Kozlanje da ni večjega! Saj ti pravim jaz ne prebavim glasbe če ni v angleščini to je prvi pogoj. Zakaj bi poslušal neke uboge slovenske kopije če imam pa ameriško sceno? Narodno mi postane ko slišim Slovenca rapati.

xseki ::

Nekaj se kuha(?)

Evrovizijska kuhinja začinjena s preiskavo KPK: so Raiven izbrali mimo pravil?
https://n1info.si/novice/slovenija/evro...

Letošnji izbor je pod drobnogledom Komisije za preprečevanje korupcije (KPK)

Gregor P ::

A je pri nas sploh še mogoče kaj brez korupcije?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PacificBlue ::

Na KPK te lahk ubistvu vsak prijavi. Ni rečeno, da je korupcija. Mogoče je, mogoče ni:)

DamijanD ::

Sicer mi je vseeno ampak a lani pa ni bilo korupcije, ko so bili Joker out kar izbrani brez izbora...
««
4 / 12
»»