» »

Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji?

Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji?

Temo vidijo: vsi
««
600 / 607
»»

kamiKaZaA ::

Torrent je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Ti ne razumeš, on ma minimalca, sam aprila je dobu 8k bonusa zato ker je pridn.

Imaš prav. Jaz pa bi res rad spoznal delodajalca, kateri da 8k bonusa nekomu, ki je od 9h do 23h na forumu, kjer natrosi 50+ komentarjev in je zraven tega še tako fokusiran na svoje ultra produktivno delo, da še to delo opravi perfektno in si prisluži 8k bonusa.

Zaposlitev pri delodajalcu, 12+ ur dnevno na forumu in na koncu meseca 8k bonusa (ali 3k bonusa + službeni Porsche/Zafira) ne gre skupaj.


Spoznaš ga lahko, to pa je tud vse. Luzerjev ne zaposlujejo. Eni ne porabimo 1h za komentar. Sej veš. Mentalne kapacitete so različne. :))

Trenutno tvoj rekord meseca maja (pa smo komaj 7. v mesecu). V 14+ urah si napisal 74 komentarjev. Probaj podreti ta tvoj rekord.

Torrent ::

kamiKaZaA je izjavil:

Torrent je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Ti ne razumeš, on ma minimalca, sam aprila je dobu 8k bonusa zato ker je pridn.

Imaš prav. Jaz pa bi res rad spoznal delodajalca, kateri da 8k bonusa nekomu, ki je od 9h do 23h na forumu, kjer natrosi 50+ komentarjev in je zraven tega še tako fokusiran na svoje ultra produktivno delo, da še to delo opravi perfektno in si prisluži 8k bonusa.

Zaposlitev pri delodajalcu, 12+ ur dnevno na forumu in na koncu meseca 8k bonusa (ali 3k bonusa + službeni Porsche/Zafira) ne gre skupaj.


Spoznaš ga lahko, to pa je tud vse. Luzerjev ne zaposlujejo. Eni ne porabimo 1h za komentar. Sej veš. Mentalne kapacitete so različne. :))

Trenutno tvoj rekord meseca maja (pa smo komaj 7. v mesecu). V 14+ urah si napisal 74 komentarjev. Probaj podreti ta tvoj rekord.


74 komentarjev x 10s. Uf. Noro. Sej pravim, eni ne špilamo Sherlockov, ker smo nezadovoljni s vojim življenjem. Foušija je huda stvar.

johnnyyy ::

V resnici - sicer ni čisto nemogoč scenarij - morda so se začeli malo višji prilivi nedavno in so akutni apetiti zelo visoki in frustracijska toleranca nizka.

Ampak o tem nima smisla razpredati preko foruma.

Internet in papir vse preneseta. Tudi jaz lahko napišem da imam 32 otrok ali je to res ali ne pa je druga zgodba.

gort ::

johnnyyy je izjavil:

Internet in papir vse preneseta. Tudi jaz lahko napišem da imam 32 otrok ali je to res ali ne pa je druga zgodba.

Po nepotrebnem se vlaga energijo v to, ker je res dosti indicev. Izredno redko pa se vendarle najde kak ostarel poštar, ni pa nujno, da je priznal in da za vse odgovarja. Zato pa je potrebno biti spoštljiv do starih ljudi :D

Torrent ::

Definitivno. Zato pa predlagam, da nehate cvilit. Jaz sem odgovoril na vprašanja in to je to. Sploh ne vem kaj ima to s tem, da bodo višji davki, vi pa bote še dalje cvilili. In prav je tako, da se bolj obdavči premoženje in manj plače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

gort ::

Kamikazaa se je izgubil na kosilo, izgleda... Nekako sem upal, da se bo razjasnilo glede slovenskega delodajalca.

Aja, pa zelo verjeno se žal ne bo nič manj obdavčevalo, kvečjemo obratno, takšne so bile nedavne vladne napovedi in so v skladju s predvolilnimi.

Torrent ::

Evo, samo za Kamikazo. https://www.finance.si/topjob/top-100-s...

Čeprav zelo močno dvomim, da iščejo take kadre kot je on. Mogoče ti uspe v kaki državni firmi, če imaš veze. Pa še to vprašanje, če sprejemajo tako neumne.

Pravilno, da se bo obdavčevalo, še sploh nepremičnine. Ti luzerji, ki se imajo za nepremičninske investitorje, so že malo nadležni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

gort ::

Torrent je izjavil:

Pravilno, da se bo obdavčevalo, še sploh nepremičnine. Ti luzerji, ki se imajo za nepremičninske investitorje, so že malo nadležni.

Mogoče res, ampak tile luzerji, ki se imajo za nepremičninske investitorje in so že malo nadležni, bodo zelo verjetno prenesli davke na najemnike, bo velikansko presenečenje, če ne bodo. Takšne stvari v privatnih top job podjetjih verjetno niso neznanka, sploh teh treh izpostavljenih, MS, SAP, YM.

kamiKaZaA ::

Torrent je izjavil:

Evo, samo za Kamikazo. https://www.finance.si/topjob/top-100-s...

Čeprav zelo močno dvomim, da iščejo take kadre kot je on. Mogoče ti uspe v kaki državni firmi, če imaš veze. Pa še to vprašanje, če sprejemajo tako neumne.

Kaj evo za kamikazo? Saj pa jaz ne iščem službe. Dejstvo je, da če nekaj obstaja še to ne pomeni, da ti toliko služiš oz. da imaš ti takšno službo. Sploh ob predpostavki, da visiš 24/7 na forumu (razen, ko ješ, sereš ali spiš).

Torrent ::

gort je izjavil:

Torrent je izjavil:

Pravilno, da se bo obdavčevalo, še sploh nepremičnine. Ti luzerji, ki se imajo za nepremičninske investitorje, so že malo nadležni.

Mogoče res, ampak tile luzerji, ki se imajo za nepremičninske investitorje in so že malo nadležni, bodo zelo verjetno prenesli davke na najemnike, bo velikansko presenečenje, če ne bodo. Takšne stvari v privatnih top job podjetjih verjetno niso neznanka, sploh teh treh izpostavljenih, MS, SAP, YM.


Sicer ne govorimo o davkih na najemnine, ampak zakaj potem tako cviljenje?

Spodaj je seznam 100 podjetij.

kamiKaZaA ::

gort je izjavil:

bodo zelo verjetno prenesli davke na najemnike, bo velikansko presenečenje, če ne bodo.

Vedno so se vsi davki vračunali v končno ceno in da ta davek vedno plača kupec oz. najemnik. Višji davki na nepremičnine pomenijo tudi višje končne najemnine. Saj pa nihče ne oddaja, da bo zaslužil na koncu 50€ mesečno, ko bo plačal vse davke sploh ob predpostavki, da je pred tem kupil nepremičnino za najmanj 50k.

gort ::

Torrent je izjavil:

Sicer ne govorimo o davkih na najemnine, ampak zakaj potem tako cviljenje?

Spodaj je seznam 100 podjetij.

Če misliš na debato v tej temi, zeloooo verjetno niso forumski nepremičninski investitorji tvoji glavni nasprotniki, ti komaj kaj več zaslužijo kot ti, v najboljšem primeru. Katero konkretno podjetje iz seznama?

Torrent ::

kamiKaZaA je izjavil:

Torrent je izjavil:

Evo, samo za Kamikazo. https://www.finance.si/topjob/top-100-s...

Čeprav zelo močno dvomim, da iščejo take kadre kot je on. Mogoče ti uspe v kaki državni firmi, če imaš veze. Pa še to vprašanje, če sprejemajo tako neumne.

Kaj evo za kamikazo? Saj pa jaz ne iščem službe. Dejstvo je, da če nekaj obstaja še to ne pomeni, da ti toliko služiš oz. da imaš ti takšno službo. Sploh ob predpostavki, da visiš 24/7 na forumu (razen, ko ješ, sereš ali spiš).


Jah, kaj ti naj zdaj jaz? Veš da obstajajo, veš da nisi sposoben za njih in predvidevaš, da tud drugi niso. Kaj boš prišel v center MB, pa te peljem na ogled garaže, ki ne obstaja, stanovanja, ki ne obstaja in pokažem plačilno listo, ki ne obstaja? Ampak za ta moj čas, boš moral nekaj ponudit. Vsaj kako dobro kosilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

gort ::

Torrent, ti si iz MB? Nekaj oddajamo takoj čez stari most in na Pobrežju...

Torrent ::

gort je izjavil:

Torrent, ti si iz MB? Nekaj oddajamo takoj čez stari most in na Pobrežju...


Ne iščem stanovanja za najem. Hvala. Živim pa v LJ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

gort ::

Se opravičujem, sem zmotno mislil, da rabiš kaj v MB, ko se tako trdo razpravlja o MB nepremičninah in davkih na nepremičnine.

Torrent ::

gort je izjavil:

Se opravičujem, sem zmotno mislil, da rabiš kaj v MB, ko se tako trdo razpravlja o MB nepremičninah in davkih na nepremičnine.


Ne, imam stanovanje v MB. Bi pa kupil mogoče v MB, če bi mi bila kaka novogradnja všeč. Žal so vse podpovprečne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

gort ::

Kje pa bi vendarle kupil, če, recimo, davki vendarle tako srečno usekajo, da bi bile všečne novogradnje primerneje vrednotene?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

Torrent ::

gort je izjavil:

Kje pa bi vendarle kupil, če, recimo, davki vendarle tako srečno usekajo, da bi bile všečne novogradnje primerneje vrednotene?


Všečnih novogradenj ni, ne glede na ceno. Vsaj meni ne. Če bi bilo kaj v okolici mestnega parka, bi bilo top. Ne rabi bit niti čisto novo, ampak novejše, z garažo pod blokom. 4s.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

gort ::

Hmm, se mi zdi, da so nekaj zgradili tam okoli doma upokojencev, dva ali tri bloke, sem se vozil mimo nedavno. Tisto prav nič ne ustreza, garaže menda imajo. Ne, ni pa mestni park, ampak ne vem, kako se kaj gradi - se sploh kaj in z garažami?

Torrent ::

gort je izjavil:

Hmm, se mi zdi, da so nekaj zgradili tam okoli doma upokojencev, dva ali tri bloke, sem se vozil mimo nedavno. Tisto prav nič ne ustreza, garaže menda imajo. Ne, ni pa mestni park, ampak ne vem, kako se kaj gradi - se sploh kaj in z garažami?


Ob domu upokojencev? Na pobrežju misliš, poleg Petrol pumpe? Tisto nisem gledal. Sem gledal samo Novi Vrtovi in Dravski Kristali, čeprav niso v centru. Oboje katastrofa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

kamiKaZaA ::

gort je izjavil:

Hmm, se mi zdi, da so nekaj zgradili tam okoli doma upokojencev, dva ali tri bloke, sem se vozil mimo nedavno. Tisto prav nič ne ustreza, garaže menda imajo. Ne, ni pa mestni park, ampak ne vem, kako se kaj gradi - se sploh kaj in z garažami?

Galea prodaja te nepremičnine. Soseska Zenit Pobrežje:

garsonjera 126k (s parkirnim mestom): https://www.galea.si/nepremicnine/oglas...

2-sobno 184k (s parkirnim mestom): https://www.galea.si/nepremicnine/oglas...

2,5-sobno 218k (s parkirnim mestom):https://www.galea.si/nepremicnine/oglas...


gort ::

Tisto mislim, ja, poleg Petrol pumpe vizavi doma upokojencev. Bom šel pofirbcat Kristale in Vrtove ob priliki, mi ne moremo biti tako izbirčni.

link_up ::

218k za 2.5 sobno? To pa res ni vec drago...v lj je to 450k...
In and Out

kamiKaZaA ::

gort je izjavil:

Tisto mislim, ja, poleg Petrol pumpe vizavi doma upokojencev. Bom šel pofirbcat Kristale in Vrtove ob priliki, mi ne moremo biti tako izbirčni.

To kar se vidva pogovarjata je ta blok, katerega sem prilepil en komentar višje:

gort ::

kamiKaZaA je izjavil:

gort je izjavil:

Tisto mislim, ja, poleg Petrol pumpe vizavi doma upokojencev. Bom šel pofirbcat Kristale in Vrtove ob priliki, mi ne moremo biti tako izbirčni.

To kar se vidva pogovarjata je ta blok, katerega sem prilepil en komentar višje:


Ja saj vem, samo sem prepozno videl tvoj post, mojega pa se mi ni ljubilo popravljati. Ampak tudi tisti drekoladni zadaj je bolj nov, ni? Pa še prostor imajo za več. In ja, LJ in MB so različne cene, normalno :D

kamiKaZaA ::

link_up je izjavil:

218k za 2.5 sobno? To pa res ni vec drago...v lj je to 450k...

Dejansko je 3-sobno s parkirnim mestom v garažni hiši pod blokom. Sem narobe prepisal.

Tri sobno stanovanje št. 611 se nahaja v 6. nadstropju in ima naslednjo razporeditev:

- hodnik 8,14 m2, - bivalni prostor 23,45 m2, - spalnica 12,01 m2, - otroška soba 12,23 m2, - kopalnica 4,76 m2, - WC 2,29 m2, - shramba 3,08 m2, - balkon 5,98 m2 - parkirno mesto 12,50 m2.

https://www.galea.si/nepremicnine/oglas...

Ali pa s ceno 213k v 1. nadstropju:
https://www.galea.si/nepremicnine/oglas...

c3p0 ::

maticb492 je izjavil:


Zakaj bi se tam ustavili, jaz priporočam da še tvoje stanovanje nacionalizirajo, pa vse hiše, v katerih živi samo 1 upokojenec, mogoče se še kaj najde. Treba je migrante nekam vselit.


"Aktivirali" bi stanovanja, karkoli to pomeni, hkrati pa so najemniki zaščiteni bolj kot sibirski tigri in je posest že skoraj nad lastnino, absurdno stanje. Tudi ob neposredno izvršljivem notarskem zapisu, te lahko čaka dolga in trnova pot do deložacije. Mlada mamica z otročkom? Kar pozabi.

Naj olajšajo in skrajšajo postopke izselitve slabih najemnikov, pa se bo trg naravno sprostil, postal elastičen.

Ampak to je za levo politiko že previsoka matematika, oni bi udarli še kak davek zraven, je najlažje in v pogodu njihovim volilcem, aka. udri po bogatunu z dvema stanovanjema. Kot se izrazi moj nekdanji znanec, anarhist, zapohanec, socialec - gnilemu kapitalistu.

kamiKaZaA ::

gort je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

gort je izjavil:

Tisto mislim, ja, poleg Petrol pumpe vizavi doma upokojencev. Bom šel pofirbcat Kristale in Vrtove ob priliki, mi ne moremo biti tako izbirčni.

To kar se vidva pogovarjata je ta blok, katerega sem prilepil en komentar višje:


Ja saj vem, samo sem prepozno videl tvoj post, mojega pa se mi ni ljubilo popravljati. Ampak tudi tisti drekoladni zadaj je bolj nov, ni? Pa še prostor imajo za več. In ja, LJ in MB so različne cene, normalno :D

Na tej lokaciji se bo zvrstilo več blokov (v smeri pokopališča Pobrežje). Sem pozabil točno koliko? Okoli 10 mislim, da jih bo? Novi vrtovi bodo tudi imeli okoli 10 blokov.

kamiKaZaA ::

Trenutno najcenejša novogradnja za 3-sobno (no toto je bolj 2,5 sobno, ker je 1-soba le 8m2) je na Novih vrtovih za 181k + 16k parkirno mesto = 197k.

https://novogradnje-maribor.si/novi-vrt...

kamiKaZaA ::

Kar se pa cen tiče. Lokacija, lokacija in lokacija, katero vedno največ plačaš. Zato pa 40km izven Maribora (eni bodo rekli, da je to že vukojebina) dobiš novogradnjo 4-sobno stanovanje za 119.000€. Ne verjamete? Klik:

Radlje ob Dravi:
https://nival-group.com/vecstanovanjski...

Torrent ::

kamiKaZaA je izjavil:

Trenutno najcenejša novogradnja za 3-sobno (no toto je bolj 2,5 sobno, ker je 1-soba le 8m2) je na Novih vrtovih za 181k + 16k parkirno mesto = 197k.

https://novogradnje-maribor.si/novi-vrt...



Vlaga je vključena v ceno, al doplačaš?

S tem, da se Novogradnje Maribor obnašajo, kot da garancija ne obstaja.

https://www.facebook.com/groups/2268539...

Tu zveš vse, če to not spustijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

kamiKaZaA ::

Torrent je izjavil:

Vlaga je vključena v ceno, al doplačaš?

S tem, da se Novogradnje Maribor obnašajo, kot da garancija ne obstaja.

https://www.facebook.com/groups/2268539...

Tu zveš vse, če to not spustijo.

Nimam facebooka. Sem pa slišal, da ima vsaj nekaj stanovanj težave z vlago, ter jim ob nalivih zamaka iz višjega nadstropja (penthouse) skozi njihovo teraso. Na določenih delih so slabo naredili odvodenje. In da so hkrati tudi pizdarije z uveljavitvijo garancije. Ne bi bil rad na njihovem mestu. :|

c3p0 ::

Zelo pogost pojav pri vseh novejših blokih. Če je ravna streha, pa lahko le upaš, da ne bo hitro.

kamiKaZaA ::

Mislim, da je to najcenejša novogradnja s SLO (če kdo najde cenejšo novogradnjo naj prilepi link):

2-sobno stanovanje v 2. nadstropju, 39 m2 neto + 4,5 m2 balkon + 5 m2 kletna shramba. Radlje ob Dravi. Cena: 69.000€
https://nival-group.com/vecstanovanjski...

maticb492 ::

Če maš remote šiht in ti je fajn tam živet, super :)

Drugače je pa tista cesta tam zelo tečna, če bi se moral na šiht v kak Maribor ali Avstrijo vozit, znoriš. Do Maribora oziroma avtoceste je 1 ura če je gužva na cesti oziroma če se držiš omejitev.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kamiKaZaA ::

Vem kje je, vem tudi za cesto, pa še dosti krat poknejo in so dodatni obvozi. Ne hvala, ne bi živel v tistih krajih in kot razlog isti kot si sam izpostavil.

maticb492 ::

Ja sej zato sm napisal, če se držiš omejitev, tam so dali zdaj par kilometrov 50 kar tako mal za foro lol. Pa je taka cesta, da lahko 100 pelješ.

Majo pa lepe ovinke na prelazu do avstrije 8-)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

kamiKaZaA ::

In ravno zaradi nezanimive lokacije so gradbena zemljišča poceni in posledično tudi nova stanovanja. Pa vprašanje kako dolgo bodo prodajali, da bodo to sploh prodali?

maticb492 ::

Ja zdaj vsi mladi bežijo ven, mogoče bo pa čez par let postalo bolj zanimivo, ko bojo meli v dravogradu oz slovenj gradcu hitro cesto zgrajeno.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

kamiKaZaA ::

Končno ena ugodna garsonjera za 400€ v Ljubljani (sicer obrobje izven Ringa).



Kaj pa nepremičninski davek?

Na ministrstvu pravijo, da v osnovi podpirajo uvedbo nepremičninskega davka, kar je koalicija tudi obljubila v koalicijski pogodbi. Ob tem dodajajo, da je za davčno politiko odgovorno ministrstvo za finance. Davka sicer ne podpirajo zaradi povečanega priliva v državno blagajno, ampak ker ga razumejo kot enega od ključnih instrumentov, ki lahko v v kratkem ali srednjem časovnem obdobju pomembno pripomore k izboljšanju stanja na stanovanjskem trgu.


Ministrstvo napovedalo ukrepe

O pretiranih najemninah in nevzdržnih razmerah na slovenskem nepremičninskem trgu smo sicer že lani poročali v rubriki Dejstva. Takrat so na ministrstvu za solidarno prihodnost napovedali, da bodo pripravili ukrepe, ki bodo pripomogli k ureditvi najemnega trga.


https://www.24ur.com/novice/slovenija/1...

Torrent ::

To je to, kar eni podpirate. Ko je razmerje povpraševanje/ponudba tako, da sploh pride nekdo na idejo, da bo nekaj takega oddajal, kaj šele, da dejansko to postavi, pomeni da smo konkretno zavozili kot družba. Pa je vseeno, če bo tu živel Nepalec, al pa Slovenec.

maticb492 ::

Več je naredu za dostopnost stanovanj, kot pa ministrstvo za solidarno prihodnost. Sploh ne vidim problema, človek je ponudil rešitev na trg, če komu kaj ne paše, pač naj ne najame.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Torrent ::

maticb492 je izjavil:

Več je naredu za dostopnost stanovanj, kot pa ministrstvo za solidarno prihodnost. Sploh ne vidim problema, človek je ponudil rešitev na trg, če komu kaj ne paše, pač naj ne najame.


To ni stanovanje, to je pasja uta. Je pa več naredil, to se strinjam. Več bo takih ekscesov, večji bo pritisk na vlado.

Sej ljudje brez empatije ponavadi ne vidite problemov drugih. To ni nič novega. Večji problem je, da vas je vedno več. To pa je pač slaba vzgoja v modernih časih. Jaz bi rekel največ krivda staršev, kr nekaj pa tud države.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

maticb492 ::

Torej če bi mel več empatije, bi ga raje pustil na ulici, namesto naselil v tole "pasjo uto"?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kamiKaZaA ::

Torrent je izjavil:

To ni stanovanje, to je pasja uta.

Ko bo davek na nepremičnine več ne bo to stanovanje tako ugodno. Bodo pa se ljudje grebli za takšno garsonjero, ker si drugega najema ne bodo mogli privoščiti.

Torrent ::

maticb492 je izjavil:

Torej če bi mel več empatije, bi ga raje pustil na ulici, namesto naselil v tole "pasjo uto"?


Na tako idejo lahko pride samo človek brez empatije.

kamiKaZaA je izjavil:

Torrent je izjavil:

To ni stanovanje, to je pasja uta.

Ko bo davek na nepremičnine več ne bo to stanovanje tako ugodno. Bodo pa se ljudje grebli za takšno garsonjero, ker si drugega najema ne bodo mogli privoščiti.


Te pravljice prišparaj za koga drugega.

Kar se tiče te pasje ute, pa vprašanje, če ima vsa dovoljenja. Upam, da se zglasi inšpekcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

Kanban ::

Na žalost so takšne lopa in sobe za 400eur posledica vseh tistih stanovanj, ki jih "empatični" ljudje držijo prazne, pod pretvezo, da jih potrebujejo za svojo lastno nepremičninsko varnost, kljub temu, da baje zaslužijo dovolj, da bi brez problema kupil karkoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

Torrent ::

Kanban je izjavil:

Na žalost so takšne lopa in sobe za 400eur posledica vseh tistih stanovanj, ki jih ljudje držijo prazne, pod pretvezo, da jih potrebujejo za svojo lastno nepremičninsko varnost, kljub temu, da baje zaslužijo dovolj, da bi brez problema kupil karkoli.


Možno. Torej je treba nekaj ukrenit. Končno si dojel. Je pa malo predolgo trajalo to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

Kanban ::

Torrent je izjavil:

Kanban je izjavil:

Na žalost so takšne lopa in sobe za 400eur posledica vseh tistih stanovanj, ki jih ljudje držijo prazne, pod pretvezo, da jih potrebujejo za svojo lastno nepremičninsko varnost, kljub temu, da baje zaslužijo dovolj, da bi brez problema kupil karkoli.


Možno. Torej je treba nekaj ukrenit. Končno si dojel.


Seveda, izpostaviti je potrebno, kakšne neempatične hinavske (nekaj) ste nekateri.

O tem kaj je potrebno narediti z davki pa sem dojel že zdavnaj, preberi mogoče kakšen moj zapis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()
««
600 / 607
»»